Kapat
Oyun 395 0

Red Dead Redemption 2 Online Beta başladı!

Red Dead Redemption 2’nin multiplayer modunun betasının bugün PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında başlıyor.

 

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin multiplayer modunun beta sürümünün bugün PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında başlayacağını bildirdi. 27 Kasım Salı Türkiye saati ile 16:30’da oyunun Ultimate sürümüne sahip olanlar “beta” sürümünü test etmek için öncelikli hakka sahip olacaklar. 28 Kasım Çarşamba gününden sonra oyununun çıkış gününde oynayanlar betaya katılma hakkı elde edecek. Son olarak 29 Kasım Perşembe günü ise oyunu çıkış haftasında oynayanlar betaya katılabilecek. Özetlemek gerekirse firma kademeli bir şekilde ilerleyerek oyun severlerin test etmesinin imkânı sağlıyor. Bunu yapmasanın ana nedeni de firma tarafından resmi olarak açıklanmasa da bir anda yığılma yaşanırsa oyun sunucularında çökmeler gerçekleşebilir. Bu da

Red Dead Online Beta bugün başlıyor!

“Red Dead Redemption 2’nin oynanışını temel alan Red Dead Online, Red Dead Redemption 2’nin geniş ve derin ayrıntılı manzaralarını, şehirlerini, kasabalarını ve habitatlarını çoklu oyuncular tarafından paylaşılmaya hazır yeni, canlı bir online dünyaya dönüştürüyor.

Karakterinizi yaratın ve kişiselleştirin, yeteneklerinizi oyun tarzınıza uyacak bir biçimde şekillendirin ve deneyim edilecek şeylerle dolu bir maceraya atılın. Bu büyük dünyayı tek başınıza ya da arkadaşlarınızla keşfedin. Yedi oyuncuya kadar bir çete kurun ya da bir çeteye katılın.

Çetenizle birlikte; kamp ateşi etrafında toplanın, hayvan avlamaya ya da balık tutmaya çıkın, canlı şehirleri ziyaret edin, düşman çeteleriyle savaşın, onların gizlenme yerlerine saldırın, hazine avına çıkın, görevler yapın, beş eyaletten tanıdık karakterlerle etkileşimde bulunun, spontane gerçekleşen çatışmalarda diğer kanun kaçaklarına karşı savaşın, açık dünyada challenge’lar yapın ve ve bunun gibi çok daha fazlası.” ifadelerine yer verdi.

TeknoPatch {TeknoPatch}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir