Kapat
Oyun 2.178 0

PUBG Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz

PUBG oyun severlerine bir müjde geldi. Geçtiğimiz gün yaşanan gelişmeyle birlikte efsanevi Battle Royele oyununun PS4 platformları için çıkışını gerçekleştireceği doğrulanmıştı. Bugün ise yaşanılan gelişme ile birlikte PUBG ücretsiz hale getirildi.

Xbox One kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirdiğini duyurdu

100 milyon oyuncu barajı aşan PUBG yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yetkililer tarafından PS4 içinde geleceğini doğrulayan başarılı oyun, böylece oyuncu yelpazesini daha da genişletmeyi hedefliyor. Az da olsa son zamanlarda popülerliği azalan oyun için yetkililerden önemli hamleler ardı ardına geliyor.

Yetkililer almış olduğu karar ile birlikte, kısa bir süreliğine PUBG ücretsiz hale getirildi. Sınırlı bir süre için geçerli olacak olan söz konusu bu teklifin ne zaman sonlanacağı hakkında henüz Microsoft yetkililerinden resmi bir açıklamanın yapılmadığını da belirtmekte yarar var. Eğer sizde bir Xbox One sahibiyseniz buraya tıklayarak sonsuza dek başarılı oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Fakat oyunu oynayabilmeniz için Xbox Live Gold üyeliğinizin de bulunması gerekiyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl Aralık ayında Xbox One için erken erişim olarak oyunculara sunulan Battle Royale oyunu kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atmıştı.

Bu başarının şerefine yapımcı firma ise, oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirerek oyunculara büyük bir sürpriz yaptı. Peki siz söz konusu bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

TeknoPatch {TeknoPatch}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir