Dünyaca ünlü anime serisi One Piece’in son oyunu olan One Piece: World Seeker için bir video karşımıza çıktı. Yayımlanan video, oyundaki dövüş sisteminden eşya yaratma sistemine kadar birçok şeyi göstermekle birlikte çıkış tarihini de gösteriyor.

Açık dünya bir oyun tecrübesi göreceğimiz One Piece: World Seeker’da ana karakter olarak Luffy ile oynuyor olacağız. Luffy ile aksiyona doğrudan dalabileceğimiz gibi, istersek gizlenerek de savaşabileceğiz. Oyunda Luffy’nin Gear 2, Gear 3 ve Gear 4 dövüş tekniklerinin hepsini kullanabileceğiz. Ayrıca sahip olduğumuz Haki özelliğini de dövüşlerimizde kullanabileceğiz. Ayrıca sağdan soldan topladığımız malzemelerle yeni eşyalar üretecek ve Luffy’yi olduğundan daha güçlü hale getireceğiz.

Oyunda adayı keşfettiğimiz süre boyunca farklı karakterlerle karşılacağız. Bunların içinde Crocodile gibi, Luffy’nin ana hikayesinde karşılaştığı kötü karakterler de yer alacak.

One Piece: World Seeker, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Mart 2019 tarihinde çıkış yapacak. Oyuna şimdi ön sipariş verirseniz iki özel kostüm ve bir ek görev de sizlerin olacak. One Piece: World Seeker, One Piece hayranlarını doyuracak bir yapım olacak mı? Fikirlerinizi belirtin!

TeknoPatch {TeknoPatch}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir