Kapat
Genel 754 0

Fallout 4 Türkçe’leşti

100% Ortalama Puan

Türkçeleştirme Oranı

Yüzde yüz oranla bu muhteşem oyunun Türkçe'si karşınızda.

Menüler
%100
Alt Yazı
%100
Sohbet
%100

Fallout 4 gizem ve macera ümidiyle biz oyun severleri cezbedecek bir oyun olarak gönlümüzde yer etti. Harabe, terk edilmiş ve ucu bucağı olmayan araziler büyüleyici gözükebilir ama köşeyi döndüğünüzde sizi bekleyenin ya da karşınıza neyin çıkacağını öngörmeniz çok mümkün olmaz.. Fallout 4 heyecan verici mücadeleleri ve sürükleyici öyküsüyle bir tablo gibi karanlık dünyayı sonuna kadar bize hissettiriyor. Boston post nükleer kıyametinin derinliklerini indiğimizde bizleri temizliyeciler(scavenger) bekliyor. Yeni dünyanın kaderi sizin ellerinizde.

Fallout 4 Türkçe Ekiyle Karşınızda

  • Türkçe’leştirme esnasında hiç bir argo, küfüre yer verilmemiştir.
  • Yamanın çalışması için mutlaka oyun klasörünün içinde olması gerekli.
  • Yama save dosyalarına dokunmayacaktır, ama save dosyası yamadan öncesine aitse envanterinizdeki eşya isimlerinin bir kısmı ingilizce kalacaktır. Yamayı yükledikten sonraki eşyalar Türkçeleşecektir.

Fallout 4 Kurulumunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

1-Yamayı yüklemeden önce oyunun çalıştığından mutlaka emin olun Bir kere oyunu açıp “New Game” seçeneğine tıklayarak kendinizi banyoda gördüğünüz zaman oyunu kapatın. (Konsolu açıp qqq yazıp enter’a basmanız yeterli)
2-Yamayı yüklerken oyun, launcher ve Steam kapalı olmalı yamayı yükledikten sonra oyunu ilk açışınızda steam’i kullanmak yerine oyun klasörüne girip fallout4launcher.exe dosyasını çalıştırmalısınız. Sonrasında steam ile de açabilirsiniz.
3-Oyun klasörünü düzgün yazdığınızdan emin olmalısınız. Eğer emin değilseniz setup’u winrar ile açıp elinizle de yükleyebilirsiniz.

Yamayı indirmek için TIKLAYIN

TeknoPatch {TeknoPatch}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir